Muradiye mah. 2.Murat cad. Sarper apt. No:2/B Osmangazi/BURSA
+90 555 064 2940

Hakkımızda

Arista 2000’li yılların başında Bandırma’da Cami aplikleri ve bakım işleri ile ticaret hayatına başladı. Daha sonra avize ve avize ve aydınlatma işleriyle devam eden şirketimiz müşteri istekleri doğrultusunda  metal ve ahşap dekorasyon ürünleri üretmeye başlamıştır.

2018 yılında Bursa’da 400 metrekare showroom açan firmamız artık bir dönüm kapalı alana sahip Bandırma’daki üretiminde sadece Türkiyenin yedi bölgesine değil, avrupa, Amerika, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Sudi arabistan, İran, Hindistan başta olak üzere birçok ülkeye kendi imalatı olan Kına tahtları, kına ve düğü aksesuar grubunun ihracatını yapmaktadır.

Arista grup olarak üretici firma olmanın avantajlarını da kullanıp 2018 den bu yana kına organizasyonları da düzenleyen firmamız, en uygun fiyatlarla düzenlediği kaliteli organizasyonlarla piyasanın üst kademelerine kadar tırmanmayı başarmıştır. 

Kına Ekipmanları

Tüm kına taht ve ekipmanları firmamızın kendi üretimi olup en kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Türkiye çapında satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin uluslar arası satışları da 2017 senesinden beri hızla sürmektedir.

Kına Tahtları

Kına Kaftanları

Kına Ekipmanları

Kına Geceleri

2018 yılından bu yana organizasyonunu yaptığımız kına geceleri ile hizmetinizdeyiz. Profesyonel yaklaşım, kaliteli ekipman ve en uygun fiyatlarımızla sizlere hayallerinizin kınasını yaşatacağız…

Bandırmada küçük bir atölyede başlayan servenimiz şu anda 1000 m2 kapalı alan imalathane ve bursa’da 400 m2 showroom ile tüm dünya çapında hızla devam etmektir. Vizyonumuz alanımızda model ve tasarım yelpazesini genişleterek daha çok dış ülkelere ulaşabilmek ülkenin kalkınmasına ve döviz girdisine katkı sağlayarak Türk markasını ve ustalığını tüm dünyaya başarılı bir şekilde tanıtmaktır.

“Hayal edebildiğiniz herşey gerçektir.”

 Pablo Picasso