Muradiye mah. 2.Murat cad. Sarper apt. No:2/B Osmangazi/BURSA
+90 555 064 2940

Bursa Sünnet Organizasyonu, Bursa Sünnet Organizasyon

Sünnet, çocuk ya da çocuklarınızın hayatındaki önemli dönüm noktalarından biri. Böylesi bir günün sıradan olması düşünülebilir mi? Tabii ki, hayır. İşte ARİSTA Organizasyon bunun için var.

Sünnet organizasyon paketlerimiz içinde kral tahtı ve yeniçeri askerleri, balon süsleme, volkan-konfeti ve animatör palyaço, sihirbaz gösterisi,Hacivat karagöz gösterileri, pamuk şekeri, patlamış mısır, macuncu gibi ikram arabaları bulunuyor.

Hem çocukların hem de yetişkinlerin eğlenebileceği etkinlikler yapılıyor. Sünnet yatağı süslemeleri, fotoğraf ve video çekimleri, orkestra ve fasıl heyeti temini gibi hizmetlerimiz de istek dahilinde yapılıyor.

Sünnet organizasyonu sizin de talepleriniz ve geleneklerinize uygun olarak düzenleniyor. Sünnet düğünü çocuğunuzun yeniçeri askerlerinin taşıdığı tahtın üstünde salona girmesiyle başlıyor. Masaların arasında dolaştırılan sünnet çocuğu misafirleri selamlıyor. Daha sonra salonun uygun yerine taht bırakılıyor ve konfeti volkan gösterisi yapılıyor. Takı töreni ile devam eden etkinlik yerini müzik eşliğinde eğlenceye bırakıyor.

Firmamız dilerseniz fasıl ekibi temin ederek eğlenceye farklı bir renk katmanızı da sağlıyor. Düğünün başından bitimine kadar eğlencenin kusursuz geçmesi için ekibimiz her an yanınızda oluyor. Siz de rahatlıkla misafirlerinizle ilgilenebiliyorsunuz ve eğlenebiliyorsunuz. Bu en güzel gününüzün en kaliteli ve en zevkli şekilde geçmesi profesyonel sünnet organizasyonu ile olacaktır. Firmamız en uygun fiyatlarla en güzel organizasyonu yapmaktadır. Yılların deneyimi ile kaliteyi, güveni ve uygun fiyatları bizde bulacaksınız. Web sitemizi inceleyerek çalışmalarımızı görebilirsiniz

Etiket : Bursa Sünnet Organizasyonu, Bursa Sünnet Organizasyon, Bursa Sünnet Davet Organizasyonu, Bursa Sünnet Organizasyon Firması, Bursa Sünnet Organizasyonu Fiyatı,  Bursa Sünnet Organizasyonu Ücreti, Bursa Sünnet Organizasyonu Resimleri, Bursa Sünnet Organizasyonu Fotoğrafları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir